Celoroční aktivity 14/15

Září

1.9.   Začátek MŠ

17.9.   Schůzka se všemi rodiči MŠ od 16:30

23.9.   Indiánská stezka

25.9.   Divadlo kamarád v MŠ


Říjen

2.10.   Výlet do lesního areálu s minizoo v Malé Chuchli

9.10.   Keramika

17.10.   Podzimní dýňová slavnost na zámku

20.10.   Fotografování ve školce

22.10.   Výlet k řece - oslava podzimu, zamykání řeky


Listopad

7.11.   Čechova stodola - výlet

11.11. Oslava svátku Sv. Martina

19.11.   Keramika

26.11.   Výlet do Mníšku pod Brdy, exkurze do třídírny odpadu s programem a návštěva zámecké zahrady

26.11.   1. Adventní dílna s paní Horáčkovou od 14:30 hod.
             Adventní věnce zase trochu jinak


Prosinec

1.12. V pondělí jedeme do MŠ Korkyně na Zpívánky Zdravé 5 - písničkové
         pásmo s interaktivními praktickými úkoly, abychom si otestovali
         a obohatili své znalosti, jak správně jíst.

3.12.   2. Adventní dílna s paní Doubravovou od 15 hod.
           Jednoduchá ovečka z vlny + medově vonící svíčky (točené)

5.12.   V pátek nás ve školce navštíví Mikuláš a čeká nás pásmo básniček a písniček převlečených dětí z 5.třídy.

9.12.   3. Adventní dílna s paní Běhalovou od 15:30 hod.
           Výroba papírového anděla

11.12.   Vás srdečně zveme na Vánoční setkání s rodiči od 16:30 ve školce.

16.12.   Vánoce pro seniory od 10:00

17.12.   4. Adventní dílna s paní Špínovou od 15 hod.
             Mýdla jak od našich babiček

17.12.   Nás čeká divadlo p.Kubce "Kde se vzaly Vánoce"


Leden

14.1.   Keramika - sněhuláček

15.1.   ORNITA - SOVY - v naší škole


Únor

3.2.   Zápis do ZŠ

4.2.   Zdravá 5 - hudební a výukový program v MŠ

10.2.   Keramika - stojánek na vejce, glazování sněhuláčků

12.2.   Karneval

17.2.   Plavání

27.2.   Divadlo v Příbrami - Hrátky na pohádky


Březen

2.3.   Hravé lyžování na Monínci - pro přihlášené

3.3.   Hravé lyžování na Monínci - pro přihlášené

4.3.   Hravé lyžování na Monínci - pro přihlášené

5.3.   Hravé lyžování na Monínci - pro přihlášené

6.3.   Hravé lyžování na Monínci - pro přihlášené

17.3.   Plavání

18.3.   od 9:30 divadlo "Tajemství z jezírka" - divadlo Kamarádi - 1.r ,2.r ,3.r, MŠ

24.3.   Plavání

28.3.   Velikonoční jarmark

31.3.   Plavání


Duben

7.4.   Plavání

10.4.   Otvírání řeky - vycházka k řece

14.4.   Plavání

15.4.   Fotografování celá třída a skupinky
           (kdo má zájem o skupinky hlaste v MŠ)

20.4.   Keramika

21.4.   Plavání

22.4.   Den Země - setkání se studánkovou vílou

28.4.   Plavání


Květen

5.5.   Plavání

11.5.   Keramika - glazování motýlů

14.5.   Výlet do Zeměráje

19.5.   Golf pro předškoláky

27.5.   Výprava do bažantnice s opékáním buřtů


Červen

1.6.   Den dětí

2.6.   Keramika

12.6.   Výlet do Pěnkavova dvora - pohádka Vodníci a Rusalky s programem o řemeslech

15.6.   Za včelkami do zámecké zahrady

18.6.   "Bezpečný pes" v Korkyni

23.6.   Návštěva České televize - překvapení pro děti

24.6.   Hasiči u nás ve škole

26.6.   Zahradní slavnost s pasováním předškoláků a bubnování

 

TOPlist